Uurrooster 2017 - 2018

Je kan het uurrooster sorteren op leerkracht, tijdstip, lokaal of vak. Momenteel wordt er gesorteerd op het tijdstip van de lessen.

Toon alles, enkel dans, enkel muziek, enkel woord. Momenteel wordt er alles getoond.

Vak, klas, leerkracht

Tijdstip

Lokaal

Saxofoon
leerkracht: Stefaan Daems

Maandag
17u00-20u00

Voorlopig onbekend

Saxofoon initiatie
leerkracht: Stefaan Daems

Maandag
17u00-20u00

Voorlopig onbekend

Accordeon
leerkracht: Heidi De Creus

Maandag
17u00-21u00

5 (vleugelpiano)

Piano (Geen nieuwe leerlingen)
leerkracht: Tim Briesen

Maandag
17u00-22u00

6 (beneden vooraan)

Viool
leerkracht: Hanne De Blick

Maandag
17u30-19u00

3 (boven rechts)

Viool initiatie
leerkracht: Hanne De Blick

Maandag
17u30-19u00

3 (boven rechts)

Cello
leerkracht: Kristine Moulaert

Maandag
17u30-21u00

Secretariaat

Klassieke gitaar
leerkracht: Kristine Moulaert

Maandag
17u30-21u00

Secretariaat

Klassieke gitaar initiatie
leerkracht: Kristine Moulaert

Maandag
17u30-21u00

Secretariaat

Begeleidingsgitaar (Jongeren A)
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
19u00-20u00

2 (boven midden)

Rockgitaar (Groep A)
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
19u00-20u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Volwassenen C)
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
20u00-21u00

2 (boven midden)

Rockgitaar (Groep C)
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
20u00-21u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Volwassenen B)
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
21u00-22u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Jongeren B)
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
21u00-22u00

2 (boven midden)

Keyboard
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Orgel
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Piano
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Piano initiatie
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Keyboard initiatie
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Marimba
leerkracht: Adriaan De Vis

Dinsdag
17u00-22u00

3 (boven rechts)

Slagwerk
leerkracht: Adriaan De Vis

Dinsdag
17u00-22u00

3 (boven rechts)

WORKSHOP
Muziekjam (muziekjam)
leerkracht: Jelle Ghys

Dinsdag
van 03-10-2017 t/m 14-11-2017
20u00-21u30

Voorlopig onbekend

Notenleer (AMV 1)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Woensdag
13u00-14u30

1 (boven links)

Cello
leerkracht: Kristine Moulaert

Woensdag
13u00-17u00

Secretariaat

Klassieke gitaar
leerkracht: Kristine Moulaert

Woensdag
13u00-17u00

Secretariaat

Klassieke gitaar initiatie
leerkracht: Kristine Moulaert

Woensdag
13u00-17u00

Secretariaat

Keyboard
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Orgel
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Piano
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Piano initiatie
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Keyboard initiatie
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u30

6 (beneden vooraan)

Begeleidingsgitaar (Kids C)
leerkracht: Casimir Ostyn

Woensdag
13u30-14u30

2 (boven midden)

Musical initiatie (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Mieke Geens

Woensdag
13u30-15u30

De Puzzel

Begeleidingsgitaar (Jongeren C)
leerkracht: Casimir Ostyn

Woensdag
14u30-15u30

2 (boven midden)

Notenleer (AMV 2)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Woensdag
14u30-16u00

1 (boven links)

Begeleidingsgitaar (Jongeren D)
leerkracht: Casimir Ostyn

Woensdag
15u30-16u30

2 (boven midden)

Notenleer (AMV 3)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Woensdag
16u00-17u30

1 (boven links)

Musicalklas (Vanaf 3de leerjaar)
leerkracht: Mieke Geens

Woensdag
16u00-18u00

De Puzzel

Klarinet
leerkracht: Greet Severens

Woensdag
17u00-19u00

Voorlopig onbekend

Klarinet initiatie
leerkracht: Greet Severens

Woensdag
17u00-19u00

Voorlopig onbekend

Rockgitaar (Gevorderden)
leerkracht: Casimir Ostyn

Woensdag
17u30-18u30

2 (boven midden)

Notenleer (AMV 4)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Woensdag
17u30-19u00

1 (boven links)

Begeleidingsgitaar (Kids A)
leerkracht: Frans Decoster

Woensdag
19u00-20u00

2 (boven midden)

Blokfluit
leerkracht: Esther-Ellen Van Der Veen

Donderdag
17u00-19u00

1 (boven links)

Dwarsfluit
leerkracht: Esther-Ellen Van Der Veen

Donderdag
17u00-19u00

1 (boven links)

Dwarsfluit initiatie
leerkracht: Esther-Ellen Van Der Veen

Donderdag
17u00-19u00

1 (boven links)

Blokfluit initiatie
leerkracht: Esther-Ellen Van Der Veen

Donderdag
17u00-19u00

1 (boven links)

Zang
leerkracht: Rik Willebrords

Donderdag
18u00-22u00

5 (vleugelpiano)

Zang initiatie
leerkracht: Rik Willebrords

Donderdag
18u00-22u00

5 (vleugelpiano)

Begeleidingsgitaar (Kids B)
leerkracht: Frans Decoster

Donderdag
19u00-20u00

2 (boven midden)

Notenleer (Volwassenen 1ste jaar)
leerkracht: Esther-Ellen Van Der Veen

Donderdag
19u00-20u30

1 (boven links)

Begeleidingsgitaar (Volwassenen A)
leerkracht: Frans Decoster

Donderdag
20u00-21u00

2 (boven midden)

Notenleer (Volwassenen 2 de jaar)
leerkracht: Esther-Ellen Van Der Veen

Donderdag
20u30-22u00

1 (boven links)

Begeleidingsgitaar (Moekesclub)
leerkracht: Frans Decoster

Donderdag
21u00-22u00

2 (boven midden)

Basgitaar
leerkracht: Casimir Ostyn

Vrijdag
19u00-20u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Volwassenen F)
leerkracht: Casimir Ostyn

Vrijdag
20u00-21u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Jongeren gevorderden)
leerkracht: Casimir Ostyn

Vrijdag
20u00-21u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Volwassenen gevorderden)
leerkracht: Casimir Ostyn

Vrijdag
21u00-22u00

2 (boven midden)

Toneel (juniors 2 (4-5-6de middelbaar))
leerkracht: Jasmien Schepers

Zaterdag
09u00-10u00

De Puzzel

Speelklas (1ste leerjaar)
leerkracht: Sofie Michiels

Zaterdag
09u00-10u00

2 (boven midden)

WORKSHOP
Aquarel (beginners- en vervolgcursus)
leerkracht: Daniel Seymus

Zaterdag
van 30-09-2017 t/m 25-11-2017
09u00-12u00

1 (boven links)

WORKSHOP
Aquarel (Beginners- en vervolgcursus (2))
leerkracht: Daniel Seymus

Zaterdag
van 03-02-2018 t/m 31-03-2018
09u00-12u00

1 (boven links)

Koperblazers
leerkracht: Veerle Vermeulen

Zaterdag
09u30-10u30

Voorlopig onbekend

Kleuterballet (Kleuterballet)
leerkracht: Liesbeth De Preter

Zaterdag
09u30-10u30

Tumkens

Cello
leerkracht: Kristine Moulaert

Zaterdag
09u30-12u00

Secretariaat

Klassieke gitaar
leerkracht: Kristine Moulaert

Zaterdag
09u30-12u00

Secretariaat

Klassieke gitaar initiatie
leerkracht: Kristine Moulaert

Zaterdag
09u30-12u00

Secretariaat

Speelklas (2de leerjaar)
leerkracht: Sofie Michiels

Zaterdag
10u00-11u00

2 (boven midden)

Theater (juniors 2 (4-5-6de middelbaar))
leerkracht: Jasmien Schepers

Zaterdag
10u00-11u00

De Puzzel

Piano
leerkracht: Robert van Heek

Zaterdag
10u00-15u00

6 (beneden vooraan)

Piano initiatie
leerkracht: Robert van Heek

Zaterdag
10u00-15u00

6 (beneden vooraan)

Klassiek ballet (Prégraad)
leerkracht: Liesbeth De Preter

Zaterdag
10u30-11u30

Tumkens

Kleuterspeelklasje (Kleuterspeelklasje)
leerkracht: Sofie Michiels

Zaterdag
11u00-12u00

2 (boven midden)

Toneel (Kids (lagere school))
leerkracht: Jasmien Schepers

Zaterdag
11u00-12u00

De Puzzel

Klassiek ballet (Graad 2, 3 en gevorderden)
leerkracht: Liesbeth De Preter

Zaterdag
11u30-12u30

Tumkens

Theater (Kids (lagere school))
leerkracht: Jasmien Schepers

Zaterdag
12u00-13u00

De Puzzel

Toneel (juniors 1 (1-2-3de middelbaar))
leerkracht: Pim Smets

Zaterdag
13u00-14u00

De Puzzel

Theater (juniors 1 (1-2-3de middelbaar))
leerkracht: Pim Smets

Zaterdag
14u00-15u00

De Puzzel

WORKSHOP
Peuternootjes (1,5 tot 2,5 jaar)
leerkracht: Kaat Verheyen

Zondag
van 01-10-2017 t/m 29-10-2017
09u30-10u15

1 (boven links)

WORKSHOP
Kleuternootjes (2,5 tot 4 jaar (groep 1))
leerkracht: Kaat Verheyen

Zondag
van 01-10-2017 t/m 29-10-2017
10u15-11u00

1 (boven links)

WORKSHOP
Kleuternootjes (2,5 tot 4 jaar (groep 2))
leerkracht: Kaat Verheyen

Zondag
van 01-10-2017 t/m 29-10-2017
11u00-11u45

1 (boven links)