Uurrooster 2018 - 2019



Vak Sorteer, klas, leerkracht Sorteer

Tijdstip Sorteer

Lokaal Sorteer

Basgitaar
leerkracht: Andreas Timmerman

Dinsdag
18u00-22u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Groep A)
leerkracht: Frans Decoster

Donderdag
19u00-20u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Groep B)
leerkracht: Frans Decoster

Donderdag
20u00-21u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Groep C (Kids C + D))
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
19u00-20u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Groep D (Volw. D))
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
21u00-22u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Groep Gevorderden (volwassenen G + gevorderden + jongeren E))
leerkracht: Andreas Timmerman

Dinsdag
20u00-21u00

2 (boven midden)

Begeleidingsgitaar (Moekesclub)
leerkracht: Frans Decoster

Donderdag
21u00-22u00

2 (boven midden)

Blokfluit
leerkracht: Onbekend Onbekend

Onbekend
07u00-07u00

Voorlopig onbekend

Blokfluit initiatie (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Onbekend Onbekend

Onbekend
07u00-07u00

Voorlopig onbekend

Cello
leerkracht: Kristine Moulaert

Maandag
17u20-19u00

Secretariaat

Cello
leerkracht: Kristine Moulaert

Woensdag
13u20-16u20

Secretariaat

Cello
leerkracht: Kristine Moulaert

Zaterdag
09u30-12u00

Secretariaat

Dwarsfluit
leerkracht: Onbekend Onbekend

Onbekend
07u00-07u00

Voorlopig onbekend

Dwarsfluit initiatie (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Onbekend Onbekend

Onbekend
07u00-07u00

Voorlopig onbekend

Keyboard
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-21u50

6 (beneden vooraan)

Keyboard
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u50

6 (beneden vooraan)

Keyboard initiatie (1ste / 2de leerjaar)
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-21u50

6 (beneden vooraan)

Keyboard initiatie (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u50

6 (beneden vooraan)

Klarinet
leerkracht: Greet Severens

Woensdag
17u00-20u00

3 (boven rechts)

Klarinet initiatie (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Greet Severens

Woensdag
17u00-20u00

3 (boven rechts)

Klassieke gitaar (Geen nieuwe leerlingen)
leerkracht: Kristine Moulaert

Maandag
17u20-21u00

Secretariaat

Klassieke gitaar (Geen nieuwe leerlingen)
leerkracht: Kristine Moulaert

Woensdag
13u20-16u20

Secretariaat

Klassieke gitaar (Geen nieuwe leerlingen)
leerkracht: Kristine Moulaert

Zaterdag
09u30-12u00

Secretariaat

Klassieke gitaar (Nieuwe leerlingen)
leerkracht: Andreas Timmerman

Dinsdag
18u00-22u00

2 (boven midden)

Klassieke gitaar initiatie (1ste en 2de leerjaar, geen nieuwe leerlingen)
leerkracht: Kristine Moulaert

Maandag
17u20-21u00

Secretariaat

Klassieke gitaar initiatie (1ste en 2de leerjaar, geen nieuwe leerlingen)
leerkracht: Kristine Moulaert

Woensdag
13u20-16u20

Secretariaat

Klassieke gitaar initiatie (1ste en 2de leerjaar, geen nieuwe leerlingen)
leerkracht: Kristine Moulaert

Zaterdag
09u30-12u00

Secretariaat

Klassieke gitaar initiatie (1ste en 2de leerjaar, nieuwe leerlingen)
leerkracht: Andreas Timmerman

Dinsdag
18u00-21u00

2 (boven midden)

WORKSHOP
Kleuternootjes (2,5 tot 4 jaar, groep 1)
leerkracht: Leen Van Bever

Zaterdag
van 02-02-2019 t/m 16-02-2019
09u35-10u20

3 (boven rechts)

WORKSHOP
Kleuternootjes (2,5 tot 4 jaar, groep 2)
leerkracht: Leen Van Bever

Zaterdag
van 02-02-2019 t/m 16-02-2019
10u25-11u10

3 (boven rechts)

Kleuterspeelklasje (2de en 3de kleuterklas)
leerkracht: Sofie Michiels

Zaterdag
09u00-10u00

2 (boven midden)

Marimba
leerkracht: Adriaan De Vis

Dinsdag
17u00-22u00

3 (boven rechts)

Notenleer (2de jaar jongeren/volwassenen)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Dinsdag
20u30-22u00

1 (boven links)

Notenleer (AMV 1)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Woensdag
13u00-14u30

1 (boven links)

Notenleer (AMV 1ste jaar jongeren/volwassenen)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Dinsdag
19u00-20u30

1 (boven links)

Notenleer (AMV 2)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Woensdag
14u30-16u00

1 (boven links)

Notenleer (AMV 3)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Woensdag
16u00-17u30

1 (boven links)

Notenleer (AMV 4)
leerkracht: Marijn Rijmenams

Woensdag
17u30-19u00

1 (boven links)

WORKSHOP
Peuternootjes (1,5 tot 2,5 jaar)
leerkracht: Leen Van Bever

Zaterdag
van 02-02-2019 t/m 16-02-2019
08u45-09u30

3 (boven rechts)

Piano
leerkracht: Mariam Avetyan

Maandag
17u00-21u00

6 (beneden vooraan)

Piano
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-21u50

6 (beneden vooraan)

Piano
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u50

6 (beneden vooraan)

Piano
leerkracht: Mariam Avetyan

Vrijdag
15u00-20u00

6 (beneden vooraan)

Piano initiatie ( 1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Mariam Avetyan

Vrijdag
15u00-20u00

6 (beneden vooraan)

Piano initiatie (1ste - 2de leerjaar)
leerkracht: Sayaka Horië

Dinsdag
16u00-21u50

6 (beneden vooraan)

Piano initiatie (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Mariam Avetyan

Maandag
17u00-21u00

6 (beneden vooraan)

Piano initiatie (1ste/2de leerjaar)
leerkracht: Sayaka Horië

Woensdag
13u00-20u50

6 (beneden vooraan)

Rockgitaar (Groep gevorderden (D))
leerkracht: Mathias Luyten

Maandag
20u00-21u00

2 (boven midden)

Samenspel
leerkracht: Andreas Timmerman

Dinsdag
07u00-07u00

3 (boven rechts)

Saxofoon
leerkracht: Stefaan Daems

Maandag
16u00-20u00

1 (boven links)

Saxofoon initiatie (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Stefaan Daems

Maandag
16u00-20u00

1 (boven links)

Slagwerk
leerkracht: Adriaan De Vis

Dinsdag
17u00-22u00

3 (boven rechts)

Speelklas (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Sofie Michiels

Zaterdag
10u00-11u00

2 (boven midden)

Viool
leerkracht: Hanne De Blick

Maandag
17u30-19u00

3 (boven rechts)

Viool initiatie (1ste en 2de leerjaar)
leerkracht: Hanne De Blick

Maandag
17u30-19u00

3 (boven rechts)

Zang
leerkracht: Femke Govaerts

Donderdag
16u00-20u00

1 (boven links)

Zang initiatie
leerkracht: Femke Govaerts

Donderdag
16u00-20u00

1 (boven links)