Praktisch

Leerkrachten 2020

Naam Contact Vakken
Sam Van Calster samvancalster@hotmail.com
Toneel, theater
Jelle Vervloessem vervloessem.jelle@gmail.com
Theater
Jasmien Schepers jasmien_schepers@hotmail.com
Toneel
William Salaets william.salaets@gmail.com
Toneel
Thomas Luyten thomas.luyten@jagersstraat.be
Theater
Lotte Koninckx lottekoninckx@hotmail.com
Toneel
Iola Marissens iola.marissens@hotmail.be
Toneel
Hanne De Blick hannedb@hotmail.com
Viool, viool initiatie
Stefaan Daems stefaan.daems@telenet.be
Saxofoon, saxofoon initiatie
Mathias Luyten mathias.luyten@jagersstraat.be
Begeleidingsgitaar, elektrische gitaar (individueel)
Sayaka Horiƫ sayaka.horie@hotmail.com
Piano, orgel, keyboard, piano initiatie, keyboard initiatie
Marijn Rijmenams marijn.rymenams@gmail.com
Notenleer, slagwerk
Sofie Michiels sofienemieke@hotmail.com
Kleuterspeelklasje, speelklas, knutselen 4 kids
Andreas Timmerman andreas.timmerman@gmail.com
Klassieke gitaar, klassieke gitaar initiatie, basgitaar, begeleidingsgitaar
Greet Severens greet.severens@telenet.be
Klarinet, klarinet initiatie
Frans Decoster efdiecie@hotmail.com
Begeleidingsgitaar
Elien De Belder debelderelien@gmail.com
Piano, piano initiatie, zang, zang initiatie
Johan Vrijsen johanvrijsen@telenet.be
Piano
Stijn Vanderyse stijn@vanderyse.be
Klassieke gitaar, klassieke gitaar initiatie
Daniel Seymus daniel.seymus@telenet.be
Aquarel