Praktisch

Uurrooster 2022 - 2023

De lessen starten op 19 september.

Vak Groep / Klas Leerkracht(en) Dag Tijdstip Lokaal
Saxofoon Stefaan Daems Maandag 18u00 - 19u50 1 (boven links)
Saxofoon initiatie Stefaan Daems Maandag 18u00 - 19u50 1 (boven links)
Viool Hanne De Blick Maandag 17u30 - 19u00 2 (boven midden)
Viool initiatie Hanne De Blick Maandag 17u30 - 19u00 2 (boven midden)
Rockgitaar (individueel) Mathias Luyten Maandag 18u20 - 22u00 3 (boven rechts)
Begeleidingsgitaar (individueel) Mathias Luyten Maandag 18u20 - 22u00 3 (boven rechts)
Elektrische gitaar (individueel) Mathias Luyten Maandag 18u20 - 22u00 3 (boven rechts)
Notenleer Volwassenen 1e jaar Marijn Rymenams Dinsdag 19u00 - 20u30 1 (boven links)
Notenleer Volwassenen 2e jaar Marijn Rymenams Dinsdag 20u30 - 22u00 2 (boven midden)
Klassieke gitaar Stijn Vanderyse Dinsdag 16u30 - 20u00 3 (boven rechts)
Klassieke gitaar initiatie Stijn Vanderyse Dinsdag 16u30 - 20u00 3 (boven rechts)
Basgitaar Stijn Vanderyse Dinsdag 16u30 - 20u00 3 (boven rechts)
Elektrische gitaar (individueel) Stijn Vanderyse Dinsdag 16u30 - 20u00 3 (boven rechts)
Begeleidingsgitaar Gevorderden Stijn Vanderyse Dinsdag 20u00 - 21u00 3 (boven rechts)
Piano Onbekend Onbekend Onbekend ntb - ntb 6 (beneden vooraan)
Piano Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u10 6 (beneden vooraan)
Piano initiatie Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u20 6 (beneden vooraan)
Keyboard Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u10 6 (beneden vooraan)
Keyboard initiatie Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u10 6 (beneden vooraan)
Slagwerk Marijn Rymenams Woensdag 17u00 - 18u30 3 (boven rechts)
Slagwerkinitiatie Marijn Rymenams Woensdag 17u00 - 18u30 3 (boven rechts)
Kleuterspeelklasje 2e en 3e kleuterklas Sofie Michiels Woensdag 14u00 - 15u00 2 (boven midden)
Speelklas 1e en 2e leerjaar Sofie Michiels Woensdag 15u00 - 16u00 2 (boven midden)
Basgitaar Stijn Vanderyse Woensdag 13u40 - 18u00 3 (boven rechts)
Elektrische gitaar (individueel) Stijn Vanderyse Woensdag 13u40 - 17u30 3 (boven rechts)
Klassieke gitaar Stijn Vanderyse Woensdag 13u40 - 17u30 3 (boven rechts)
Klassieke gitaar initiatie Stijn Vanderyse Woensdag 13u40 - 17u30 3 (boven rechts)
Piano Sayaka Horië Woensdag 12u40 - 17u40 6 (beneden vooraan)
Piano initiatie Sayaka Horië Woensdag 12u40 - 17u40 6 (beneden vooraan)
Keyboard Sayaka Horië Woensdag 12u40 - 17u40 6 (beneden vooraan)
Keyboard initiatie Sayaka Horië Woensdag 12u40 - 17u40 6 (beneden vooraan)
Notenleer Kids 1e jaar Marijn Rymenams Woensdag 13u00 - 14u00 1 (boven links)
Notenleer Kids 2e jaar Marijn Rymenams Woensdag 14u00 - 15u00 1 (boven links)
Notenleer Kids 3e jaar Marijn Rymenams Woensdag 15u00 - 16u00 1 (boven links)
Notenleer Kids 4e jaar Marijn Rymenams Woensdag 16u00 - 17u00 1 (boven links)
Klarinet Greet Severens Woensdag 18u30 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Klarinet initiatie Greet Severens Woensdag 18u30 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Begeleidingsgitaar Groep A (Beginners) Frans Decoster Donderdag 18u30 - 19u30 3 (boven rechts)
Begeleidingsgitaar Groep B (Niveau 2) Frans Decoster Donderdag 19u30 - 20u30 3 (boven rechts)
Begeleidingsgitaar Moekesclub Frans Decoster Donderdag 20u30 - 21u30 3 (boven rechts)
Zang Rani Janssens Vrijdag 18u00 - 21u00 1 (boven links)
Zang initiatie Rani Janssens Vrijdag 18u00 - 21u00 1 (boven links)
Piano initiatie Rani Janssens Vrijdag 18u00 - 21u00 1 (boven links)
Musicalklas Vanaf 3e leerjaar Rani Janssens Zaterdag 9u00 - 10u00 De Puzzel
Toneel Adults (om de twee weken) Jelle Vervloessem Zaterdag 10u00 - 12u00 De Puzzel
Theater Adults (om de 2 weken) Onbekend Onbekend Zaterdag 10u00 - 12u00 De Puzzel
Toneel Kids Iola Marissens
Lotte Koninckx
Zaterdag 12u00 - 13u00 De Puzzel
Theater Kids Lotte Koninckx
Iola Marissens
Zaterdag 13u00 - 14u00 De Puzzel
Toneel Juniors Thomas Luyten
William Salaets
Zaterdag 14u00 - 15u00 De Puzzel
Theater Juniors William Salaets
Thomas Luyten
Zaterdag 15u00 - 16u00 De Puzzel
Muziekinitiatie 1e en 2e leerjaar Rani Janssens Zaterdag 10u30 - 11u30 2 (boven midden)
Slagwerk Marijn Rymenams Dinsdag 18u00 - 19u00 2 (boven midden)
Slagwerkinitiatie Marijn Rymenams Dinsdag 18u00 - 19u00 2 (boven midden)
Piano initiatie Rani Janssens Zaterdag 11u30 - 12u30 6 (beneden vooraan)
Piano initiatie Rani Janssens Zaterdag 11u30 - 12u30 6 (beneden vooraan)
Zang Rani Janssens Zaterdag 11u30 - 12u30 6 (beneden vooraan)
Zang initiatie Rani Janssens Zaterdag 11u30 - 12u30 6 (beneden vooraan)
Piano Eliane Delens Maandag 15u40 - 21u00 5 (vleugelpiano)
Piano Malou Van den Heuvel Maandag 15u40 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Piano initiatie Eliane Delens Maandag 15u40 - 21u00 5 (vleugelpiano)
Piano initiatie Malou Van den Heuvel Maandag 15u40 - 21u00 6 (beneden vooraan)