Praktisch

Uurrooster 2020 - 2021

De lessen muziek starten op 14 september. De start van de lessen woord wordt omwille van corona uitgesteld tot 3 oktober 2020.

Vak Groep / Klas Leerkracht(en) Dag Tijdstip Lokaal
Toneel Juniors 2 Sam Van Calster Zaterdag 09u00 - 10u00 De Puzzel
Theater Juniors 2 Sam Van Calster Zaterdag 10u00 - 11u00 De Puzzel
Theater Kids Sam Van Calster Zaterdag 14u00 - 15u00 De Puzzel
Theater Adults (om de twee weken) Jelle Vervloessem Zaterdag 11u00 - 13u00 De Puzzel
Toneel Adults (om de twee weken) Jasmien Schepers Zaterdag 11u00 - 13u00 De Puzzel
Toneel Juniors 1 Sam Van Calster
William Salaets
Zaterdag 15u00 - 16u00 De Puzzel
Theater Juniors 1 Sam Van Calster
Thomas Luyten
Zaterdag 16u00 - 17u00 De Puzzel
Toneel Kids Lotte Koninckx
Iola Marissens
Zaterdag 13u00 - 14u00 De Puzzel
Viool Hanne De Blick Maandag 17u30 - 19u00 3 (boven rechts)
Viool initiatie Hanne De Blick Maandag 17u30 - 19u00 3 (boven rechts)
Saxofoon Stefaan Daems Maandag 18u00 - 20u00 1 (boven links)
Saxofoon initiatie Stefaan Daems Maandag 18u00 - 20u00 1 (boven links)
Begeleidingsgitaar Groep C Mathias Luyten Maandag 18u40 - 19u40 2 (boven midden)
Begeleidingsgitaar Groep D/E (neem voor het exacte uurrooster contact op met de leraar of de directie) Mathias Luyten Maandag 20u00 - 22u00 2 (boven midden)
Elektrische gitaar (individueel) (neem voor het exacte uur contact op met leraar of directie) Mathias Luyten Maandag 20u00 - 22u00 2 (boven midden)
Piano Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Orgel Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Keyboard Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Piano initiatie Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Notenleer Volwassenen 1e jaar Marijn Rijmenams Dinsdag 19u00 - 20u30 1 (boven links)
Notenleer Volwassenen 2e jaar Marijn Rijmenams Dinsdag 20u30 - 22u00 1 (boven links)
Notenleer Kids 1e jaar Marijn Rijmenams Woensdag 13u00 - 14u00 1 (boven links)
Notenleer Kids 2e jaar Marijn Rijmenams Woensdag 14u00 - 15u00 1 (boven links)
Notenleer Kids 3e jaar Marijn Rijmenams Woensdag 15u00 - 16u00 1 (boven links)
Notenleer Kids 4e jaar Marijn Rijmenams Woensdag 16u00 - 17u00 1 (boven links)
Slagwerk Marijn Rijmenams Woensdag 17u00 - 19u00 3 (boven rechts)
Kleuterspeelklasje 2e en 3e kleuterklas Sofie Michiels Woensdag 13u00 - 14u00 2 (boven midden)
Speelklas 1e en 2e leerjaar Sofie Michiels Woensdag 14u00 - 15u00 2 (boven midden)
Piano Sayaka Horië Woensdag 13u00 - 18u00 6 (beneden vooraan)
Piano initiatie Sayaka Horië Woensdag 13u00 - 18u00 6 (beneden vooraan)
Orgel Sayaka Horië Woensdag 13u00 - 18u00 6 (beneden vooraan)
Keyboard Sayaka Horië Woensdag 13u00 - 18u00 6 (beneden vooraan)
Klassieke gitaar Andreas Timmerman Woensdag 13u30 - 20u00 3 (boven rechts)
Klassieke gitaar initiatie Andreas Timmerman Woensdag 13u30 - 20u00 3 (boven rechts)
Basgitaar Andreas Timmerman Woensdag 13u30 - 20u00 3 (boven rechts)
Begeleidingsgitaar Gevorderden Andreas Timmerman Woensdag 20u00 - 21u00 2 (boven midden)
Klarinet Greet Severens Woensdag 18u00 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Klarinet initiatie Greet Severens Woensdag 18u00 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Begeleidingsgitaar Groep A (Kinderen: beginners en leerlingen die vorig jaar in het eerste jaar zaten) Frans Decoster Donderdag 18u30 - 19u30 2 (boven midden)
Begeleidingsgitaar Groep B (Volwassenen: beginners en leerlingen die vorig jaar in het eerste jaar zaten) Frans Decoster Donderdag 19u30 - 20u30 2 (boven midden)
Begeleidingsgitaar Moekesclub Frans Decoster Donderdag 20u30 - 21u30 2 (boven midden)
Piano Beginners Elien De Belder Vrijdag 16u00 - 21u00 1 (boven links)
Piano initiatie Elien De Belder Vrijdag 16u00 - 21u00 1 (boven links)
Zang Elien De Belder Vrijdag 16u00 - 21u00 1 (boven links)
Zang initiatie Elien De Belder Vrijdag 16u00 - 21u00 1 (boven links)
Keyboard initiatie Sayaka Horië Dinsdag 16u00 - 21u00 6 (beneden vooraan)
Keyboard initiatie Sayaka Horië Woensdag 13u00 - 18u00 6 (beneden vooraan)
Piano Johan Vrijsen Vrijdag 15u30 - 20u30 6 (beneden vooraan)
Klassieke gitaar Stijn Vanderyse Dinsdag 16u00 - 21u00 3 (boven rechts)
Klassieke gitaar initiatie Stijn Vanderyse Dinsdag 16u00 - 21u00 3 (boven rechts)
Aquarel Najaar 2020 Daniel Seymus Zaterdag
Van 25-09-2020 tot 27-11-2020
09u00 - 12u00 1 (boven links)
Knutselen 4 Kids 2e en 3e kleuterklas Sofie Michiels Zaterdag
Van 10-10-2020 tot 12-12-2020
09u00 - 10u00 2 (boven midden)
Knutselen 4 Kids 1e, 2e, 3e leerjaar Sofie Michiels Zaterdag
Van 10-10-2020 tot 12-12-2020
10u00 - 11u30 2 (boven midden)
Knutselen 4 Kids 4e, 5e, 6e leerjaar Sofie Michiels Zaterdag
Van 10-10-2020 tot 12-12-2020
11u30 - 13u00 2 (boven midden)